?>

Moje cesta

PŘÍBĚH NADŠENCE

Začalo to jógou, terapií, meditací. Pokračovalo přes přírodní kosmetiku, způsoby stravování, vnímání energií. . . Deset let práce, ze které si odnáším rituály, které ke mně přilnuly. Které mě oslovily. A na jejíchž základě jsem začala stavět svůj nový svět. Opustila „bezpečnou“ pozici v práci a všechny tyto zkušenosti přenesla do své značky a s podporou skvělých lidí se mi podařilo dojít až sem, kde můžete číst tyto řádky. Pro Vás vyrábí nadšenkyně jin jógy, vděčná uživatelka čínské medicíny, věčná žákyně aromaterapie a konečně šťastná žena — tělem i duší — ale trvalo to. Namaste, Vaše

linda-portret

ZÁSADY OD PŘÍRODY

o-mne-suroviny

SUROVINY

Lelía je ručně vyráběná přírodní aroma kosmetika. Suroviny ze kterých vyrábím své produkty, jsou vybírány pro svou kvalitu, ale i pro původ, energii a hodnoty dodavatele. Používám oleje, které jsou vždy lisovány za studena a pokud je to možné, tak i v bio kvalitě.

o-mne-dodavatele

DODAVATELÉ

Moji dodavatelé jsou čeští výrobci, malé firmy, nadšenci. Jsem ráda, že oleje mohu odebírat od českých lisařů, kteří mají takto vysoké požadavky na jejich kvalitu. Včelí vosk mi dodává nadšený chalupář—chovatel včel v Krkonoších.

o-mne-naladeni

NALADĚNÍ

Lelía je značka, kde rozumíte každé ingredienci. Přírodní kosmetika v moderním pojetí. S využitím a respektem moudrých rad těch, které tu byly před námi. Éterické oleje používám v souladu s učením aromaterapie. Všechny produkty navrhuji pro fyzický duchovní rozměr našeho těla.

X